HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA, İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIMSANA!.. SEVGİLİLER GÜNNÜ KUTLU OLSUN BİRTANEM, SENİ ÇOK SEVİYORUM.

  KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR, DÜNYAYA YETMİŞ YILDA BİR GELİRLER. İNSANLAR ONU HAYATI BOYUNCA BELKİ BİR KEZ GÖRÜRLER. BEN O YILDIZI GÖRDÜM, O DA SENSİN BİRTANEM.

  MAVILER GIYER BULUT OLURUM, YESILLER GIYER BAHAR OLURUM, BAKARSIN BIR GUN BEYAZLAR GIYER SENIN OLURUM. SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN.

  OPERIM DUDAKLARINDAN GUL KOKULU YANAKLARINDAN HER DEM GOZLERIMIN HAPSINDESIN KALBIMIN TEK SAHIBISIN... SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  SANA DIJITAL BIR GUL YOLLUYORUM, CUNKU UZAKLARDA ELIMDEN ANCAK BU KADARI GELIYOR. AMA BIL KI GERCEGINI, GOZLERININ ICINE BAKARAK VERMEK ISTERDIM. VE SENI SEVDIGIMI FISILDAMAK.. SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

  SANA DOĞRU BİR KELEBEK UÇURDUM, DAĞLARI DENİZLERİ AŞTI SENİ BULDU, YANAĞINAUFACIK BİR ÖPÜCÜK KONDURDU. HİSSETTİN Mİ? SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

  SANA YILDIZLAR KADAR YAKIN OLMAK İSTERDİM HER BAKTIĞINDA BENİ GÖREBİLMEN İÇİN, SANA BULUTLAR KADAR YAKIN OLMAK İSTERDİM ÜZÜLDÜĞÜNDE GÖZYAŞLARINI YAĞMUR OLUP SİLEBİLMEK İÇİN, SANA SEN KADAR YAKIN OLMAK İSTERDİM Kİ BENİ, SENİ SEVDİĞİM KADAR SEVEBİLMEN İÇİN. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİRİCİĞİM.

  SEN BENIM HAYATIMDA OLDUGUN SURECE, NE SEN KIMSEYE RAKIP NE DE KIMSE SANA RAKIPTIR. DAHA NICE SEVGILILER GUNUNDE BERABER OLMAYI DILIYORUM.

  SEN COLLERDE SERAP GIBISIN, ENGIN DENIZLERDE YAKAMOZ GIBISIN, ISIGIM SENSIN, GUNESIM SENSIN... BIL KI COK OZLENDIN... SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  SEN DUNYAYA SURGUN BIR MELEKSIN VE BEN SENI O KADAR COK SEVECEGIM KI BIR DAHA CENNETINE GERI DONMEK ISTEMEYECEKSIN... SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  SENI SEVDIGIM KADAR YASASAYDIM OLUMSUZLUGUN ADINI ASK KOYARDIM... SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN BIRICIK ASKIM!

  Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

  SEVGILILER GUNUNDE BELKI YANINDA DEGILIM AMA DUNDE, BUGUNDE, YARINDA YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY BEN HEP ORDAYIM!

  SEVGİLİLER ÖPÜŞÜRKEN NEDEN GÖZLERİNİ KAPATIR BİLİR MİSİN? ÇÜNKÜ GÖZLERİYLE DEĞİL DE KALPLERİYLE GÖRMEK İSTERLER. YANİ HİSSETMEK İSTERLER. BEN DE SENİ RUHUMUN DERİNLİKLERİNDE HİSSEDİYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ SENİ ÇOK SEVİYORUM. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!

  YUREGIMDEKI TEK ARZU, HAYALIMDEKI TEK TUTKU, BENI YASATAN TEK DUYGU SENMISSIN BEBEGIM... SEVGILILER GUNUNU KUTLUYORUM. DAHA NICE YILLARA.